• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rososzycy informuje, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 odbywa się w terminie od 19 lutego 2024 r. do 8 marca 2024 r.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Rososzycy składają:

1) wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego - Załącznik 1

2) informację o spełnianiu kryteriów wraz z dotyczącymi tych rodziców innymi dokumentami - Załącznik 2

3) oświadczenie rodziców - Załącznik 3

4) zgodę na przetwarzanie danych osobowych - Załącznik 4

Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Sieroszewice, dokumenty niezbędne do potwierdzenia tych kryteriów oraz liczbę punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria – Uchwała Nr XXIV/172/2017 Rady Gminy Sieroszewice z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie określenia kryteriów rekrutacji kandydatów do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Sieroszewice - Załącznik 5.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2023/2024 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Sieroszewice – Zarządzenie Nr 6.2024 Wójta Gminy Sieroszewice z dnia 15 stycznia 2024 r. - Załącznik 6

• Number of visits